Drukuj

Kontakt z nami

 

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
w Ustrzykach Dolnych

ul. Pionierska 10

38-700 Ustrzyki Dolne

 

Tel. 13 461 12 91729 807 536

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

I. Długa - dyrektor PP-P  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A. Wdowiak - psycholog  awdowiak@pppustrzyki.edu.pl

M. Kądziołka – pedagog  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

K. Midzio-Józefaciuk – psycholog  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

M. Kardasz – psycholog  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

U. Prystasz – logopeda  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A. Wałachowska - pedagog  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Autorzy strony: Marta Kądziołka, Agnieszka Wdowiak